yükleniyor

Youtube Hizmetleri

Youtube hizmetleri ile sosyal medyada yükselin. Youtube hesap yönetimi, gönderi planlama, içerik tasarımı, raporlama ve Youtube reklam yönetimi.

Youtube Düşmeyen Abone

400 TL. / Aylık
Ömür Boyu Kalıcı Abonelere Sahip Olma Fırsatı Fiyat(1000 saat): 400₺ Başlama Süresi: 0-24 saat (48 saate uzayabilir.) Teslim Süresi: 25‎ Garanti: 30 Gün Garantili [Ömür Boyu Kalıcı] Kanalınızın abone sayısı herkese açık olması gerekir. Kanalınız YouTube politikalarına uygunsa %100 para kazanma açılacaktır.https://support.google.com/youtube/answer/1311392?hl=trOkumadan sipariş geçmeyiniz.
Satın Al

Youtube 4.000 Saat İzlenme

100 TL. / Aylık
Fiyat(1000 saat): 100₺ Başlama Süresi: 10-30dk. (en geç 1 saat) Teslim Süresi: 8-12 gün (gecikme yok!) Garanti: 30 Gün Garantili [Asla Düşüş YOK.] Video asla gizlenmemeli veya kaldırılmamalı. Videonuza başka bir yerden izlenme gelmemesi gerekli. CANLI YAYIN sonrası kanalınızda paylaşılan videolara gönderilemez. Kanalınız YouTube politikalarına uygunsa %100 para kazanma açılacaktır.https://support.google.com/youtube/answer/1311392?hl=trVideo uzunluğu 1+ saat olmalıdır. Sipariş Tamamlama tarihinden sonra Para Kazanma sekmesindeki veri güncellemesini almak için lütfen 14 gün bekleyin. Destek bileti oluşturmayın. Sipariş Durumunu Kontrol Etmek İçin Her Zaman YOUTUBE CREATOR STUDIO Analytics'i Kontrol Edin
Satın Al

Youtube Türk Gerçek Yorum

400 TL. / Aylık
Başlama süresi: Hemen Gönderilir.Yükleme hızı: Çok hızlıKalite: Yüksek Kaliteli Gerçek ProfillerÖmür Boyu Garanti Lokasyon: Sadece Türkiye ve Gerçek Kullanıcılar 50.000 adete kadar yorum sağlayabiliriz.
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Sosyal sosyal medya kullanıcıları için kaliteli etkileşim ve erişim hizmetlerini en güvenilir ödeme yöntemleri ile sunan bir Youtube hizmetleri sitesidir. Magic Tasarım 2018 yılından beri sektörün en güvenilir ve en kaliteli Youtube hizmetleri sayfalarından birisidir. magictasarim.com her zaman yenilikçi ve günümüz trendlerini yakalayan hizmetler ve araçlar yapan bir sitedir. Uzun süredir sektörde olması ve global piyasalarda da sosyal medya hizmetleri konusunda tecrübeli olması sebebiyle listemizin birinci sırasındaki isimdir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!