yükleniyor

İnstagram Hizmetleri

Instagram hizmetleri ile sosyal medyada yükselin. Instagram hesap yönetimi, gönderi planlama, içerik tasarımı, raporlama ve Instagram reklam yönetimi.

İnstagram Bot Takipçi

7 TL. / Aylık
Fiyat(1000 adet): 7₺Başlama süresi: 0-10dk Yükleme hızı: 2K/günlük Tahmini düşüş: %10 da olabilir %100de. Kalıcı takipçi istiyorsanız bu servisi tercih etmeyin. Kalite: Kaliteli - İsimleri Düzgün--------------------Profil Özellikleri:Profil fotoğrafı var (%100)Paylaşımları var (%100)Takipçileri yok!
Satın Al

İnstagram Gerçek Takipçi

15 TL. / Aylık
Fiyat(1000 adet): 15₺ Başlama süresi: 0-10 dakika (Yoğunken 1 saat) Yükleme hızı: Günde 100K Tahmini düşüş: %30Kalite: Karışık Lokasyon: Türk - Yabancı Karışık--------------------Profil Özellikleri:Profil fotoğrafı var (%70)Paylaşımları var (%70)Takipçileri var (%60)
Satın Al

İnstagram Türk Takipçi

30 TL. / Aylık
Fiyat(1000 adet): 30₺ Başlama süresi: 0-10dk Yükleme hızı: HIZLI Tahmini düşüş: %35Kalite: Takip edilen sayıları yüksek. Aktiflik oranı az.--------------------Profil Özellikleri:Profil fotoğrafı var (%90)Paylaşımları var (%80)Takipçileri var (%70)
Satın Al

İnstagram Yabancı Beğeni

9 TL. / Aylık
Fiyat(1000 adet): 9₺ Başlama süresi: 5dk Yükleme hızı: saatte 2000Kalite: Tüm profiller gerçek + Çok Fazla Gönderili + Aktif StoryliTahmini düşüş: Düşüş yok! Link Örnek: https://www.instagram.com/p/B69uVqMnRV9/--------------------Profil Özellikleri:Yüksek TakipçiliBol GönderiAktif Story Paylaşımları var
Satın Al

İnstagram Türk Beğeni

15 TL. / Aylık
Fiyat(1000 adet): 15₺ Başlama Süresi: 5 Dakika Yükleme hızı: Saatte 10K Kalite: %97 Türk - İyi Kalite Tahmini düşüş: %1Link Örnek: https://www.instagram.com/p/B69uVqMnRV9/--------------------Profil Özellikleri:-Profil fotoğrafı var (96%)-Takipçi var (90%)-Paylaşım var (85%)
Satın Al

İnstagram Video İzlenme

5 TL. / Aylık
Aktif profillerden yapılan izlenmelerdir.Anında başlar ve otomatik olarak yüklenir.Profilin gizli olmaması gerekmektedir.Video TV ve Reel paylaşımlarına yükleme sağlanabilmektedir.Yükleme Hızı: 1DK - 4K
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Sosyal sosyal medya kullanıcıları için kaliteli etkileşim ve erişim hizmetlerini en güvenilir ödeme yöntemleri ile sunan bir ınstagram hizmetleri sitesidir. Magic Tasarım 2018 yılından beri sektörün en güvenilir ve en kaliteli Instagram hizmetleri sayfalarından birisidir. magictasarim.com her zaman yenilikçi ve günümüz trendlerini yakalayan hizmetler ve araçlar yapan bir sitedir. Uzun süredir sektörde olması ve global piyasalarda da sosyal medya hizmetleri konusunda tecrübeli olması sebebiyle listemizin birinci sırasındaki isimdir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!