yükleniyor

E-Ticaret

E- ticaret günümüz toplumunda online alışveriş olgusunun gelişmesi ve hız kazanması ile birlikte önemi artan alanlardan biridir. İnsanlar alışveriş yapmak için mağaza mağaza dolaşmayı bıraktığından beri “e-ticaret nedir? sorusu daha sık sorulmaya başlandı.

 

Sosyal medya platformları, internet dünyası, online programcılık derken insanlar ihtiyacı olan her şeyi internet üzerinden yapmaya bir hayli alıştı. Bunların içinde alışveriş ve ticaret de mevcut. Online ticaretin bir diğer adı e-ticaret sektörü oldukça canlı bir tempoya sahip. Sürekli artan müşteri kitlesi, binlerce kişiye kolay ulaşım imkanı gibi ayrıcalıklar e-ticareti daha da çekici hale getirmektedir.

 

Magic Tasarım ailesi olarak tüm e-ticaret işlemlerinde, sitelerin e-ticaret sistemi ile güncellenmesinde veya en baştan e-ticaret sitesi kurulumu gibi tüm aşamalarda müşterilerimize tam hizmet vermekteyiz. E- ticaret dünyasının avantajlarından faydalanabilmeniz için maksimum verim odaklı e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Böylece müşterilerimiz tam hizmet garantisi ile işletmelerini yönetebilmekteler.

 

E- ticaret nedir?

e- ticaret; satıcının hizmetlerinin veya ürünleri hakkında tanıtım, reklam veya satış yapabilmeleri için tasarlanan online platformlardır. Fiziksel dünyada var olan ticari işletmelerin online dünyaya taşındığını düşünün. E-ticaret siteleri ile sağlanan hizmet tam da budur.

 

E-ticaret sitesi amaçları nelerdir?

Bir e-ticaret sitesi, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı amaçlara sahip olmalıdır. Kullanıcı dostu bir arayüzü olmalıdır. Böylece müşterilerine kolay kullanım imkanı sağlayarak sitede aradıklarını bulabilmelerinin önünü açabilir. Kolay sipariş oluşturma süreci ile müşteriyi yormamalıdır. Aynı zamanda satın alma süreci içerisinde müşteri için güvenlik sağlanmalıdır. Kolay satın alma süreci ve satılan hizmet veya ürünün kargo süreci gibi konularda müşteriyi memnun etmelidir. Verilen hizmet veya satılan mala bağlı olarak değişebilmekte olan e-ticaret sitesi amaçları temelde bu çizgiyi takip eder.

 

Magic Tasarım bünyesinde verilen tüm e-ticaret hizmetleri müşterinin daima destek alabileceği güvenilir bir sistem ile verilmektedir. Böylece müşterilemiz de kendi müşterilerini memnun ederken online ticaret sektöründe yerini almış olacaktır.

E-ticaret siteleri hangi avantajlara sahiptir?

E-ticaret sitelerinin birçok avantajı vardır. İnsanların fiziksel bir mağaza açmak yerine e-ticaret tercih etmesinin nedenlerinden en çok dile getirileni ise 7 gün 24 saat açık ve aynı şekilde sürekli müşterileri olan bir online alışveriş sistemi olmasıdır. Ayrıca e-ticaret kullanan satıcılar ürünleri hakkında daha detaylı bilgi verebilir, hızlı alışveriş süreci ile satışlarını yükseltebilmektedir. Maliyet olarak da kurulum aşamasında harcanan bütçe bir mağaza açmak için harcanan bütçeden çok daha azdır.

 

Magic Tasarım farkı ile e-ticaret sitenizi oluşturun. Kazancınızı katlayarak büyütün.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!